Ahmet Batman Korkma Kalbim PDF İndir ve Oku

Ahmet Batman Korkma Kalbim pdf indir eseri kadınları tüm yönleri ile ele alan, onların duygularına son derece hassas bir dokunuş yapan oldukça okunası kitaplardan biri olarak kendisini göstermektedir. Öyle ki bir adam düşünün. Sevdiği kadını incitmekten oldukça çok korkuyor. Bu nedenle ona hitap ederken bir benim korkak kalbim size aşık oldu diyor. Ahmet Batman Korkma Kalbim e kitap indir ve e book indir gibi alternatiflerimiz ile sizlerde mükemmel bir aşk romanı okumaya ne dersiniz ? Eminiz ki bu eserin her kelimesinde çok daha içten ve derinden etkilenecek, ona hayatınızda kocaman bir yer vereceksiniz.

Ahmet Batman Korkma Kalbim e pub indir eseri aşkın çocuk oyuncağı olmadığını ve onun layığı ile yaşanması gerektiğini dile getiren oldukça muazzam kitaplardan biri olarak bilinmektedir. Öyle ki kadın sevdiğine şu sözleri sarf ediyor “Kutu kutu pense oynamıyoruz küçük bey, aşkı çocuk oyunu mu sandınız siz?” öyle ki aldığı yanıtta bir o kadar dokunaklı oluyor. Adam kendisine “Aşkın bir oyun olmadığını öğrenecek kadar büyüdüm ama şayet aşk bir çocuk oyunu olsaydı ve o oyunun adı da kutu kutu pense olsaydı tüm dünya size arkasını dönse bile ben size arkamı dönmezdim küçükhanım…” diyor. Ahmet Batman Korkma Kalbim pdf oku ve e kitap oku seçeneklerimiz sizlerle. İyi okumalar dileriz.


Benzer Kitaplar Bu Yazardan Daha Fazla

Bu Kitaba Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Gizli Kalır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

9 Yorum

 1. sultan :

  Uzun zamandır böyle güzel bi kitap okumamıştım kaleminize ve yüreğinize sağlık. ..

  1. nilay :

   Ahmet Batman’ın şüphesiz ki en güzel kitabıdır. Korkma Kalbim diyorum ve teşekkür ediyorum.

 2. Yağmur :

  Ben de okumak istiyorum. Gerçekten övgüye değer bir kitap

 3. Sinem :

  Ben aşk romanlarını oldum olası çok seviyorum. Ahmet Batman Korkma Kalbim kitabı duygularımı tatmin eder nitelikteydi. Umarım siz de çok seversiniz. Gerçekten değeri hak ediyor.

 4. furkan :

  Ben bu kitabı uzun zaman önce okudum ve kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz

 5. selda :

  Böyle romantik kitaplar ilgimi çekiyor yazar da iyi yazınca okumamak elde değil 🙂

 6. selma :

  Korkma kalbim kitabını bende tavsiye ediyorum. Okuyun

 7. red :

  merak ettim okumayı isterim

 8. yeter :

  Kitaplar gerçekten harika