Andrew Clements Bunun Adı Findel PDF İndir ve Oku

Başarılı temasıyle hem ebeveynlerin hem de çocukların kalbini çalan Andrew Clements Bunun Adı Fidel yapıtını pdf olarak indirebilir, dilerseniz ekitap olarakta okuyabilirsiniz. Kitap aslına bakıldığı zaman çocuk eserleri arasında yer almaktadır. Küçücük bir çocuğun hayata dair yapmış olduğu planlar ve sonrasında gelişenleri anlatan kitap, gerçekten bilgi dolu ve özendiricidir. Mutlaka okumanızı öneriyoruz. Andrew Clements Bunun Adı Fidel e kitap indir ve e pub indir olarak sizlerle…

Kitap Yazısı

Beşinci sınıfın en acar çocuklarından Nick, olmadık sorularla ders kaynatmada ustadır. Ancak, çetin ceviz dilbilgisi öğretmeni onun oyununa gelmez ve sözcüklerin nereden kaynaklandığı üzerine bir rapor hazırlamasını ister. Öğrendiklerinden çok etkilenen Nick bunları sınamak için parlak bir fikir bulur: Kalem yerine findel demeye başlar. Hiçbir anlamı olmayan sözcük önce okulda, sonra kasabada hızla yayılır, televizyonlara konu olur. Nick’in masum oyunu hiç ummadığı sonuçlara yol açacaktır.
Önemli Not: Dünyanın en çok sevilen romanlarını pdf indir, e kitap indir ve e pub indir seçenekleriyle online kütüphanelerinize www.arsivpdf.com üzerinden kazandırabilirsiniz. Bu eseri eminiz ki çok seveceksiniz. Yorum bırakmayı lütfen unutmayınız.


Benzer Kitaplar Bu Yazardan Daha Fazla

Bu Kitaba Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Gizli Kalır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.