Hande Birsay Emiyor mu? PDF İndir ve Oku

Kusursuz bir anne olmak için Hande Birsay Emiyor mu eserini pdf veya e kitap olarak indirebilir ve kütüphanelerinize kazandırabilirsiniz. Anneliğin en sempatik, en gerekli ve de en zorlu dönemlerinden biri de emzirmektir. Emziren annelerin aklında kalan sorulara yanıt bulmak için bu eseri muhakkak kütüphanelerinize kazandırması şarttır. Özellikle de çocukların ağlama nedenlerine yönelen eser sade dili ile sizleri de etkileyecektir. Hande Birsay Emiyor mu eserini epub olarak indirerek okumanızı öneriyoruz.
Önemli Not: Dünyanın en çok sevilen romanlarını pdf indir, e kitap indir ve e pub indir seçenekleriyle online kütüphanelerinize www.arsivpdf.com üzerinden kazandırabilirsiniz. Bu eseri eminiz ki çok seveceksiniz. Yorum bırakmayı lütfen unutmayınız.

Pdf Tanıtım

MÜKEMMEL ANNELİK BENİ TEĞET GEÇTİ “Nasıl doğdu?”“Normal doğurdun değil mi?”“Niye ağlıyor?”“Bu çocuk aç.””Kucağa alıştırmışsın.””Ben hamileyken 2 kilo almıştım, emzirirken 32 kilo verdim.”“Sen daha dur, bunlar iyi günlerin.”“Saçını kestir, erkek çocuk uzun saçlı olmaz.” Ve hemen her yeni annenin duyduğu o meşhur soru: “Emiyor mu?” Anneliğimin ilk zamanlarında kendimle ve kitaplardan okuyup da “Böyle bir anne olacağım” diye yemin ettiğim, ancak çok kısa sürede tarumar olan mükemmel annelik hayallerimle savaştığım yetmiyormuş gibi bir de yeni anne dedektörleriyle savaştım; bu topraklarda doğuran tüm analar gibi. Sonra bunlardan rahatsız olmamaya, hatta kendi üzerimizde kurduğumuz ve farklı biçimlerde karşımıza çıkan tüm bu baskılarla eğlenmeye; başta kendime, tüm büyük konuştuklarıma, hepsine #hihieved demeye başladım. Annelik deneyimimde hiçbir şey, herkesin her şeyi bildiği ve anlattığı gibi olmadı.Mükemmel annelik beni teğet geçti. İyi ki de geçti.


Benzer Kitaplar Bu Yazardan Daha Fazla

Bu Kitaba Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Gizli Kalır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.