Hatice Kübra Tongar Allah’ı Arayan Çocuk PDF İndir ve Oku

En çok okunanlar listesinin altını üstüne getiren Hatice Kübra Tongar Allah’ı Arayan Çocuk eseri pdf alternatifleriyle indirilmek üzere sitemizde hazır bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman eseri okumaya başlayabilirsiniz. Hemen sizleri kitap hakkında bilgilendirelim. Roman anne ve babaların dini eğitim konusunda kendilerini olumlu bir şekilde geliştirebilmeleri için hazırlanmıştır. Çocuk eğitiminde en önemli noktalardan biri de onlara dini anlatmak ve sevdirmektir. İyi okumalar dileriz.
Önemli Not: Kitap tanıtımları ve eserlerin Pdf, E-kitap ve E-pub indirme linklerini paylaştığımız sitemize hoş geldiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için buradayız. Okuduğunuz kitap hakkındaki yorumunuzu paylaştıktan sonra istek eserler için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

PDF Açıklaması

Hasta annesinin ateşini kim düşürebilir? Bir itfaiyeci mi? Yoksa mikropları hapse atmak için bir polis mi gerekli? Ya da belki bir tamirci annesinin tüm yaralarını onarabilir? Sahi, hastalara şifa veren hangisi olabilir? Doktor amcadan duyduğu ‘Hastalıkların ilacı Allah’tadır’ cümlesiyle yollara düşen ve Güneş’ten Gökkuşağı’na birçok kişiye Allah’ın nerede olduğunu soran bir çocuğun hikayesi bu… Fıtrat Pedagojisi kitabının yazarı Hatice Kübra Tongar, her çocuğun sorduğu ‘Allah nerede’ sorusuna cevap vermeye çalışırken, hem küçük okurlarını, hem de anne-babaları keyifli bir serüvene davet ediyor.Peki, sizce küçük çocuk Allah’ı nerede buluyor?


Benzer Kitaplar Bu Yazardan Daha Fazla

Bu Kitaba Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Gizli Kalır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.