Tezer Özlü Yeryüzüne Dayanabilmek İçin PDF İndir ve Oku

Tamamı 168 sayfadan oluşan Tezer Özlü Yeryüzüne Dayanabilmek İçin eserini pdf olarak indirebilir, dilerseniz e kitap formatında da okuyabilirsiniz. Peki bu roman bizlere neler öğretecek veya neler anlatıyor ? Merak edenleri hemen bilgilendirelim. İnsanların evren karşısındaki zavallığını ana tema edinen bu kitap, gerçekleri birer birer ortaya döküyor. Yazarın pozitif olduğu kadar negatif yöndeki düşüncelerini de sıkça hissedeceksiniz. Tezer Özlü Yeryüzüne Dayanabilmek İçin yapıtını epub olarak bir an önce okumalı ve indirmelisiniz.
Önemli Not: www.arsivpdf.com sitemizdeki pdf indir, ekitap indir ve epub indir oku linkleri telif hakkında tabii olabilir. Bu durumda iletişim sayfamızdan bizlere bilgilendirdiğiniz takdirde içerik 3 gün içerisinde yayından kaldırılacaktır. Keyifli okumalar dileriz.

Tezer Özlü Yeryüzüne Dayanabilmek İçin Arka Kapak Yazısı

Neden yazılır? Dünya acılı olduğu için yazılır. Duygular taştığı için yazılır. İnsanın kendi zavallılığından sıyrılması çok güç bir işlemdir. Ama insan bir kez bu zavallılıktan sıyrılmayagörsün, o zaman yaşamı kendi egemenliği altına alabilir. İşte böylesi bir egemenliği bir iki kişiye daha anlatmak için yazı yazılır. (Ya da kendi kendine kanıtlamak için). Çünkü, insanın kişisel özgürlüğü, kendi dünyasına egemen olmasıyla başlar.Tezer Özlü’nün yurtdışındayken Türkiye’deki dergilere yazdığı, dünya edebiyatıyla, sinema ve tiyatroyla kurduğu ilişkiyi kendi edebiyatı içinden yorumladığı yazılardan oluşan Yeryüzüne Dayanabilmek İçin, yazarın iç dünyasını takip eden tutkun okurlar için yeni bir ışık sağlıyor. Çocukluğun Soğuk Geceleri ve Yaşamın Ucuna Yolculuk’un yazarından yine yaşamla ve ölümle hesaplaşan yazılar…


Benzer Kitaplar Bu Yazardan Daha Fazla

Bu Kitaba Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Gizli Kalır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.